MENU

Kvinde Senior 2 7M Efterår, P1 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
767942 on
26-08 2020
Kl. 18:00
FC Soccersisters Hekla Kunst, Valby IP, tribunen
767943 on
26-08 2020
Kl. 18:00
Slagge BK 2 Østerbro IF 5 Kunst, Valby IP, tribunen
767945 to
27-08 2020
Kl. 18:30
Fremad Amager 2 Husum Bk Sundby Idrætspark
767946
30-08 2020
Kl. 14:00
Rikken Sønderbro Fight Kunst, Valby IP, tribunen
767944
30-08 2020
Kl. 17:00
Brønshøj Sundby 2 Tingbjerg I P
767947 ma
31-08 2020
Kl. 19:00
Husum Bk Sundby 2 Kunst, Husumparken
767949 ti
01-09 2020
Kl. 18:00
Sønderbro Fight Østerbro IF 5 Kløvermarken
767950 to
03-09 2020
Kl. 18:30
Fremad Amager 2 Slagge BK 2 Sundby Idrætspark
767951
06-09 2020
Kl. 14:00
Rikken FC Soccersisters Kunst, Valby IP, tribunen
767948
06-09 2020
Kl. 17:00
Brønshøj Hekla Tingbjerg I P
767956 ti
08-09 2020
Kl. 18:30
Hekla Sønderbro Fight Hekla Park
767954 on
09-09 2020
Kl. 19:00
Husum Bk Rikken Kunst, Husumparken
767952 on
09-09 2020
Kl. 20:00
FC Soccersisters Slagge BK 2 Kunst, Valby IP, tribunen
767955 to
10-09 2020
Kl. 18:00
Østerbro IF 5 Brønshøj Fælledparken
767953 to
10-09 2020
Kl. 20:00
Sundby 2 Fremad Amager 2 Sundby/Kløvermarken
767959 ti
15-09 2020
Kl. 18:00
Sønderbro Fight Fremad Amager 2 Kløvermarken
767961 ti
15-09 2020
Kl. 18:30
Hekla Rikken Hekla Park
767957 ti
15-09 2020
Kl. 20:00
Sundby 2 Slagge BK 2 Sundby/Kløvermarken
767958 on
16-09 2020
Kl. 19:00
Husum Bk Brønshøj Kunst, Husumparken
767960
19-09 2020
Kl. 15:15
Østerbro IF 5 FC Soccersisters Fælledparken
767962 on
23-09 2020
Kl. 20:00
FC Soccersisters Sundby 2 Kunst, Valby IP, tribunen
767963 on
23-09 2020
Kl. 20:00
Slagge BK 2 Husum Bk Kunst, Valby IP, tribunen
767965
26-09 2020
Kl. 15:15
Østerbro IF 5 Hekla Fælledparken
767966
27-09 2020
Kl. 12:00
Fremad Amager 2 Rikken Sundby Idrætspark
767964
27-09 2020
Kl. 17:00
Brønshøj Sønderbro Fight Tingbjerg I P
767970 ma
28-09 2020
Kl. 19:00
Husum Bk Østerbro IF 5 Kunst, Husumparken
767967 on
30-09 2020
Kl. 18:00
FC Soccersisters Sønderbro Fight Kunst, Valby IP, tribunen
767968 on
30-09 2020
Kl. 18:00
Slagge BK 2 Rikken Kunst, Valby IP, tribunen
767971
03-10 2020
Kl. 10:00
Hekla Sundby 2 Hekla Park
767969
04-10 2020
Kl. 17:00
Brønshøj Fremad Amager 2 Tingbjerg I P
767972 on
07-10 2020
Kl. 19:30
FC Soccersisters Fremad Amager 2 Kunst, Valby IP, tribunen
767974 on
07-10 2020
Kl. 19:30
Slagge BK 2 Brønshøj Kunst, Valby IP, tribunen
767973 to
08-10 2020
Kl. 20:00
Sundby 2 Sønderbro Fight Sundby/Kløvermarken
767976
10-10 2020
Kl. 10:00
Hekla Husum Bk Hekla Park
767975
11-10 2020
Kl. 14:15
Østerbro IF 5 Rikken Fælledparken
767977 on
14-10 2020
Kl. 18:00
Slagge BK 2 Hekla Kunst, Valby IP, tribunen
767979
17-10 2020
Kl. 15:00
Sønderbro Fight Husum Bk Kløvermarken
767980
18-10 2020
Kl. 12:00
Fremad Amager 2 Østerbro IF 5 Sundby Idrætspark
767981
18-10 2020
Kl. 12:00
Rikken Sundby 2 Kunst, Valby IP, tribunen
767978
18-10 2020
Kl. 17:00
Brønshøj FC Soccersisters Tingbjerg I P
767983 on
21-10 2020
Kl. 19:00
Husum Bk FC Soccersisters Kunst, Husumparken
767982 to
22-10 2020
Kl. 20:00
Sundby 2 Østerbro IF 5 Sundby/Kløvermarken
768046
24-10 2020
Kl. 10:00
Hekla Fremad Amager 2 Hekla Park
767984
24-10 2020
Kl. 12:15
Sønderbro Fight Slagge BK 2 Kløvermarken
768047
25-10 2020
Kl. 16:00
Rikken Brønshøj Kunst, Valby IP, tribunen
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København påmail eller på tlf: 3927 7144

Log ind