Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
26. aug 2020
18:00
Slagge BK 2
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
26. aug 2020
18:30
Fremad Amager 2
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
30. aug 2020
14:00
Rikken
1
Sønderbro Fight
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
31. aug 2020
19:00
Oversidder
Sundby 2
|
|||||||||||||||||||
01. sep 2020
18:00
Sønderbro Fight
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
01. sep 2020
20:00
FC Soccersisters
1
Hekla
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
03. sep 2020
18:30
Brønshøj
0
Sundby 2
6
|
|||||||||||||||||||
03. sep 2020
18:30
Fremad Amager 2
1
Slagge BK 2
4
|
|||||||||||||||||||
06. sep 2020
14:00
Rikken
0
FC Soccersisters
6
|
|||||||||||||||||||
06. sep 2020
17:00
Brønshøj
10
Hekla
0
|
|||||||||||||||||||
08. sep 2020
18:30
Hekla
4
Sønderbro Fight
3
|
|||||||||||||||||||
09. sep 2020
19:00
Oversidder
Rikken
|
|||||||||||||||||||
09. sep 2020
20:00
FC Soccersisters
0
Slagge BK 2
5
|
|||||||||||||||||||
10. sep 2020
18:00
Oversidder
Brønshøj
|
|||||||||||||||||||
10. sep 2020
20:00
Sundby 2
5
Fremad Amager 2
0
|
|||||||||||||||||||
15. sep 2020
18:00
Sønderbro Fight
0
Fremad Amager 2
2
|
|||||||||||||||||||
15. sep 2020
18:30
Hekla
3
Rikken
0
|
|||||||||||||||||||
15. sep 2020
20:00
Sundby 2
1
Slagge BK 2
0
|
|||||||||||||||||||
16. sep 2020
19:00
Oversidder
Brønshøj
|
|||||||||||||||||||
19. sep 2020
15:15
Oversidder
FC Soccersisters
|
|||||||||||||||||||
22. sep 2020
18:00
Fremad Amager 2
1
Rikken
5
|
|||||||||||||||||||
23. sep 2020
18:00
FC Soccersisters
0
Sundby 2
5
|
|||||||||||||||||||
23. sep 2020
20:00
Slagge BK 2
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
26. sep 2020
15:15
Oversidder
Hekla
|
|||||||||||||||||||
27. sep 2020
17:00
Brønshøj
12
Sønderbro Fight
0
|
|||||||||||||||||||
28. sep 2020
19:00
Oversidder
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
30. sep 2020
18:00
FC Soccersisters
5
Sønderbro Fight
0
|
|||||||||||||||||||
30. sep 2020
18:00
Slagge BK 2
4
Rikken
0
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2020
10:00
Hekla
3
Sundby 2
0
|
|||||||||||||||||||
04. okt 2020
17:00
Brønshøj
14
Fremad Amager 2
0
|
|||||||||||||||||||
07. okt 2020
19:30
FC Soccersisters
5
Fremad Amager 2
0
|
|||||||||||||||||||
07. okt 2020
19:30
Slagge BK 2
2
Brønshøj
7
|
|||||||||||||||||||
08. okt 2020
20:00
Sundby 2
2
Sønderbro Fight
1
|
|||||||||||||||||||
10. okt 2020
10:00
Hekla
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
11. okt 2020
14:15
Oversidder
Rikken
|
|||||||||||||||||||
14. okt 2020
18:00
Slagge BK 2
2
Hekla
4
|
|||||||||||||||||||
17. okt 2020
15:00
Sønderbro Fight
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
18. okt 2020
12:00
Fremad Amager 2
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
18. okt 2020
12:00
Rikken
Sundby 2
HHT
|
|||||||||||||||||||
18. okt 2020
17:00
Brønshøj
9
FC Soccersisters
1
|
|||||||||||||||||||
20. okt 2020
19:30
Brønshøj
6
Rikken
0
|
|||||||||||||||||||
21. okt 2020
19:00
Oversidder
FC Soccersisters
|
|||||||||||||||||||
22. okt 2020
20:00
Sundby 2
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
24. okt 2020
10:00
Hekla
8
Fremad Amager 2
0
|
|||||||||||||||||||
24. okt 2020
12:15
Sønderbro Fight
2
Slagge BK 2
0
|
Oprykning: De 6 bedste oprykningsberettigede hold på tværs af de 3 puljer rykker op
Nedrykning: ingen