MENU

Herre Senior 4 7M Efterår, P8 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
766579 to
27-08 2020
Kl. 19:30
FB 22 HB 10 Frederiksberg IP, kunst
766610 fr
28-08 2020
Kl. 17:45
Sønderbro Fight 3 Beatum Kløvermarken
766577
29-08 2020
Kl. 11:30
KFB 5 Jægersborg Kløvermarken
766556
29-08 2020
Kl. 12:00
FA 2000 9 FB 24 Kunst, Jens Jessens Vej
766578
30-08 2020
Kl. 14:00
Nørrebro BK Stefan 5 Kunst, Ryparken
766613 to
03-09 2020
Kl. 18:00
Beatum Jægersborg Valby IP, Gl. Afdeling
766615 fr
04-09 2020
Kl. 18:30
Sønderbro Fight 3 FA 2000 9 Kløvermarken
766611
05-09 2020
Kl. 13:45
HB 10 Stefan 5 Fælledparken
766614
06-09 2020
Kl. 12:00
FB 22 KFB 5 Kunst, Jens Jessens Vej
766612
06-09 2020
Kl. 14:00
Nørrebro BK FB 24 Kunst, Ryparken
766617 ma
07-09 2020
Kl. 22:00
Stefan 5 FB 22 Rådvadsvej
766620 on
09-09 2020
Kl. 18:00
FB 24 Beatum Kunst, Jens Jessens Vej
766619 to
10-09 2020
Kl. 18:30
Jægersborg Nørrebro BK Gentofte Sportspark - kunst 1
766616
12-09 2020
Kl. 16:00
FA 2000 9 KFB 5 Kunst, Jens Jessens Vej
766625
13-09 2020
Kl. 13:00
Jægersborg FA 2000 9 Gentofte Sportspark - kunst 1
766618
13-09 2020
Kl. 13:45
HB 10 Sønderbro Fight 3 Fælledparken
766621 ma
14-09 2020
Kl. 22:00
Stefan 5 KFB 5 Rådvadsvej
766626 on
16-09 2020
Kl. 18:00
FB 24 Sønderbro Fight 3 Kunst, Jens Jessens Vej
766624 to
17-09 2020
Kl. 18:00
Beatum FB 22 Valby IP, Gl. Afdeling
766630
20-09 2020
Kl. 13:00
Jægersborg FB 24 Jægersborg
766623
20-09 2020
Kl. 13:45
HB 10 Nørrebro BK Fælledparken
766628
26-09 2020
Kl. 11:15
KFB 5 HB 10 Kløvermarken
766627
26-09 2020
Kl. 16:00
FA 2000 9 Stefan 5 Kunst, Jens Jessens Vej
766631
27-09 2020
Kl. 10:00
FB 22 Sønderbro Fight 3 Kunst, Jens Jessens Vej
766629
27-09 2020
Kl. 14:00
Nørrebro BK Beatum Kunst, Ryparken
766635 ma
28-09 2020
Kl. 19:30
HB 10 Jægersborg Kunst, Ryparken
766636 on
30-09 2020
Kl. 18:00
FB 24 Stefan 5 Kunst, Jens Jessens Vej
766633
03-10 2020
Kl. 12:30
KFB 5 Sønderbro Fight 3 Kløvermarken
766634
04-10 2020
Kl. 14:00
Nørrebro BK FB 22 Kunst, Ryparken
766632
04-10 2020
Kl. 16:00
FA 2000 9 Beatum Kunst, Jens Jessens Vej
766638 ma
05-10 2020
Kl. 22:00
Stefan 5 Beatum Rådvadsvej
766640 ma
05-10 2020
Kl. 22:00
Jægersborg Sønderbro Fight 3 Jægersborg
766639
10-10 2020
Kl. 11:30
KFB 5 Nørrebro BK Kløvermarken
766641
10-10 2020
Kl. 12:00
FB 24 HB 10 Kunst, Jens Jessens Vej
766637
11-10 2020
Kl. 16:00
FA 2000 9 FB 22 Kunst, Jens Jessens Vej
766644 to
15-10 2020
Kl. 18:00
Beatum HB 10 Kunst, Valby IP, tribunen
766645
17-10 2020
Kl. 12:00
FB 22 Jægersborg Kunst, Jens Jessens Vej
766642
17-10 2020
Kl. 16:00
KFB 5 FB 24 Kunstbane 1, Kløvermarken
766643
18-10 2020
Kl. 14:00
Nørrebro BK FA 2000 9 Kunst, Ryparken
766646
18-10 2020
Kl. 14:00
Sønderbro Fight 3 Stefan 5 Kløvermarken
766647 ma
19-10 2020
Kl. 22:00
Stefan 5 Jægersborg Rådvadsvej
766650 on
21-10 2020
Kl. 18:15
FB 24 FB 22 Kunst, Jens Jessens Vej
766649 to
22-10 2020
Kl. 20:30
Beatum KFB 5 Kunst, Valby IP, Gl. Afdeling
766651
24-10 2020
Kl. 11:00
Sønderbro Fight 3 Nørrebro BK Kløvermarken
766648
25-10 2020
Kl. 13:45
HB 10 FA 2000 9 Fælledparken
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København påmail eller på tlf: 3927 7144
Nedrykning: Nr. 9 og 10 i hver af de 8 puljer
 

Log ind