|
766579
|
to27-08 2020
|
19:30
|
|
|
Frederiksberg IP, kunst
|
|
|
|
766610
|
fr28-08 2020
|
17:45
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
|
|
|
766577
|
lø29-08 2020
|
11:30
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
|
|
|
766556
|
lø29-08 2020
|
12:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
766578
|
sø30-08 2020
|
14:00
|
|
|
Ryparken Idrætsanlæg
|
|
|
|
766613
|
to03-09 2020
|
18:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
|
766615
|
fr04-09 2020
|
18:30
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
|
|
766612
|
sø06-09 2020
|
14:00
|
|
|
Ryparken Idrætsanlæg
|
|
|
|
766614
|
ma07-09 2020
|
19:30
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
766620
|
on09-09 2020
|
18:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
|
766619
|
to10-09 2020
|
20:00
|
|
|
Gentofte Sportspark Vest
|
|
|
|
766616
|
lø12-09 2020
|
16:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
UMH
|
|
|
766617
|
sø13-09 2020
|
12:30
|
|
|
Rådvadsvej
|
|
|
|
766625
|
sø13-09 2020
|
13:00
|
|
|
Gentofte Sportspark Vest
|
|
|
|
766618
|
sø13-09 2020
|
13:45
|
|
|
Fælledparken
|
|
|
|
766626
|
on16-09 2020
|
18:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
766621
|
on16-09 2020
|
18:15
|
|
|
Rådvadsvej
|
|
|
|
766624
|
to17-09 2020
|
18:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
766630
|
sø20-09 2020
|
13:00
|
|
|
Gentofte Sportspark Vest
|
|
|
|
766623
|
sø20-09 2020
|
13:45
|
|
|
Fælledparken
|
|
|
|
766640
|
to24-09 2020
|
20:00
|
|
|
Gentofte Sportspark Vest
|
|
|
|
766631
|
sø27-09 2020
|
10:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
766629
|
sø27-09 2020
|
12:00
|
|
|
Ryparken Idrætsanlæg
|
|
|
|
766635
|
ma28-09 2020
|
19:30
|
|
|
Ryparken Idrætsanlæg
|
|
|
|
766636
|
on30-09 2020
|
18:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
766634
|
sø04-10 2020
|
14:00
|
|
|
Ryparken Idrætsanlæg
|
|
|
|
766632
|
sø04-10 2020
|
16:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
766638
|
ma05-10 2020
|
19:45
|
|
|
Grøndal Multicenter
|
|
|
|
766633
|
on07-10 2020
|
17:30
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
|
|
766647
|
fr09-10 2020
|
20:00
|
|
|
Grøndal Multicenter
|
HMH
|
|
|
766639
|
lø10-10 2020
|
11:30
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
|
|
766641
|
lø10-10 2020
|
12:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
766637
|
sø11-10 2020
|
16:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
766627
|
on14-10 2020
|
20:45
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
766644
|
to15-10 2020
|
18:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
766645
|
lø17-10 2020
|
12:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
766642
|
lø17-10 2020
|
16:00
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
|
|
766643
|
sø18-10 2020
|
14:00
|
|
|
Ryparken Idrætsanlæg
|
|
|
|
766646
|
sø18-10 2020
|
14:00
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
|
|
766611
|
ti20-10 2020
|
21:00
|
|
|
Ryparken Idrætsanlæg
|
|
|
|
766650
|
on21-10 2020
|
20:45
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
766649
|
to22-10 2020
|
20:30
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
766651
|
lø24-10 2020
|
11:00
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
|
|
766648
|
sø25-10 2020
|
13:45
|
|
|
Fælledparken
|
|
|
|
766628
|
on25-11 2020
|
21:00
|
|
|
Ryparken Idrætsanlæg
|
ANN
|
|
Sådan afvikles de udsatte turneringskampe
Oprykning: De 18 bedste oprykningsberettigede hold på tværs af de 8 puljer rykker op
Nedrykning: Nr. 9 og 10 i hver af de 8 puljer