|
202786
|
ti25-08 2020
|
18:00
|
|
|
Lundehusparken
|
|
|
|
203077
|
ti25-08 2020
|
20:30
|
|
|
Gentofte Sportspark Vest
|
|
|
|
|
202785
|
to27-08 2020
|
19:30
|
|
|
Ryparken Idrætsanlæg
|
|
|
|
|
203078
|
sø30-08 2020
|
14:00
|
|
|
Ryparken Idrætsanlæg
|
|
|
|
203076
|
ma31-08 2020
|
20:30
|
|
|
Kunst, B93
|
|
|
|
203079
|
lø05-09 2020
|
10:00
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
|
|
|
203081
|
lø05-09 2020
|
16:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
203082
|
lø05-09 2020
|
16:00
|
|
|
HIK
|
|
|
|
203080
|
sø06-09 2020
|
11:30
|
|
|
Kunst, B93
|
AFBR
|
|
|
203083
|
sø06-09 2020
|
14:00
|
|
|
Ryparken Idrætsanlæg
|
|
|
|
|
203085
|
on09-09 2020
|
18:00
|
|
|
|
|
|
|
203087
|
on09-09 2020
|
20:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
203084
|
to10-09 2020
|
19:30
|
|
|
Ryparken Idrætsanlæg
|
|
|
|
203088
|
fr11-09 2020
|
18:30
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
203086
|
sø13-09 2020
|
11:00
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
|
|
203089
|
ti15-09 2020
|
18:00
|
|
|
|
|
|
|
203092
|
on16-09 2020
|
20:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
203093
|
fr18-09 2020
|
18:30
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
203091
|
sø20-09 2020
|
10:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
203090
|
sø20-09 2020
|
11:00
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
|
|
203095
|
ti22-09 2020
|
18:00
|
|
|
Lundehusparken
|
|
|
|
203098
|
ti22-09 2020
|
20:30
|
|
|
Gentofte Sportspark Vest
|
|
|
|
203097
|
on23-09 2020
|
20:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
203094
|
to24-09 2020
|
19:30
|
|
|
Ryparken Idrætsanlæg
|
|
|
|
203096
|
sø27-09 2020
|
16:00
|
|
|
Kunst, B93
|
|
|
|
203099
|
to01-10 2020
|
19:30
|
|
|
Ryparken Idrætsanlæg
|
UHT
|
|
|
203103
|
fr02-10 2020
|
18:30
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
203100
|
lø03-10 2020
|
12:45
|
|
|
Lundehusparken
|
UMH
|
|
|
203101
|
lø03-10 2020
|
14:30
|
|
|
Kunst, B93
|
|
|
|
203102
|
sø04-10 2020
|
11:00
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
|
|
203271
|
ti06-10 2020
|
18:00
|
|
|
Lundehusparken
|
|
|
|
203272
|
on07-10 2020
|
18:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
203104
|
to08-10 2020
|
19:30
|
|
|
Ryparken Idrætsanlæg
|
|
|
|
203523
|
fr09-10 2020
|
20:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
203105
|
sø11-10 2020
|
14:15
|
|
|
|
|
|
|
203525
|
ti13-10 2020
|
20:30
|
|
|
Kunst, B93
|
|
|
|
203527
|
ti13-10 2020
|
20:30
|
|
|
Gentofte Sportspark Vest
|
|
|
|
203524
|
to15-10 2020
|
19:15
|
|
|
Lundehusparken
|
|
|
|
203526
|
lø17-10 2020
|
12:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
203528
|
sø18-10 2020
|
12:00
|
|
|
Ryparken Idrætsanlæg
|
|
|
|
203532
|
fr23-10 2020
|
18:30
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
203530
|
sø25-10 2020
|
11:00
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
|
|
203533
|
sø25-10 2020
|
14:00
|
|
|
Ryparken Idrætsanlæg
|
UHT
|
|
|
203529
|
sø25-10 2020
|
14:15
|
|
|
|
|
|
|
203531
|
sø25-10 2020
|
16:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
Sådan afvikles de udsatte turneringskampe
Oprykning: De 18 bedste oprykningsberettigede hold på tværs af de 8 puljer rykker op
Nedrykning: Nr. 9 og 10 i hver af de 8 puljer