|
765564
|
on26-08 2020
|
19:30
|
|
|
Ryparken
|
|
|
|
765565
|
fr28-08 2020
|
19:00
|
|
|
Kunst, KB, P. Bangs Vej
|
|
|
|
|
765567
|
lø29-08 2020
|
10:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
|
765566
|
lø29-08 2020
|
14:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
765563
|
lø29-08 2020
|
15:15
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
765568
|
on02-09 2020
|
18:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
|
765569
|
fr04-09 2020
|
19:00
|
|
|
Kunst, KB, P. Bangs Vej
|
|
|
|
765571
|
lø05-09 2020
|
14:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
UHT
|
|
|
765570
|
sø06-09 2020
|
12:00
|
|
|
Lersøparken
|
|
|
|
765572
|
sø06-09 2020
|
14:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
|
765575
|
on09-09 2020
|
18:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
765577
|
on09-09 2020
|
20:30
|
|
|
Valby Idrætspark
|
UMH
|
|
|
765574
|
lø12-09 2020
|
11:00
|
|
|
Nørrebroparken
|
|
|
|
765576
|
sø13-09 2020
|
14:00
|
|
|
Ryparken Idrætsanlæg
|
|
|
|
765573
|
sø13-09 2020
|
16:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
UHT
|
|
|
765580
|
ma14-09 2020
|
18:00
|
|
|
Lersøparken
|
|
|
|
765579
|
on16-09 2020
|
18:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
765582
|
on16-09 2020
|
20:30
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
765578
|
lø19-09 2020
|
12:00
|
|
|
Nørrebroparken
|
|
|
|
765581
|
sø20-09 2020
|
14:00
|
|
|
Ryparken Idrætsanlæg
|
|
|
|
765584
|
on23-09 2020
|
19:30
|
|
|
Ryparken
|
|
|
|
765585
|
fr25-09 2020
|
19:00
|
|
|
Kunst, KB, P. Bangs Vej
|
|
|
|
765583
|
lø26-09 2020
|
16:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
765587
|
lø26-09 2020
|
16:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
765586
|
sø27-09 2020
|
12:00
|
|
|
Ryparken Idrætsanlæg
|
|
|
|
765589
|
on30-09 2020
|
19:30
|
|
|
Ryparken
|
|
|
|
765591
|
on30-09 2020
|
20:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
765592
|
on30-09 2020
|
20:30
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
765590
|
fr02-10 2020
|
19:00
|
|
|
Kunst, KB, P. Bangs Vej
|
|
|
|
765588
|
lø03-10 2020
|
16:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
765595
|
on07-10 2020
|
19:30
|
|
|
Ryparken
|
|
|
|
765597
|
on07-10 2020
|
20:30
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
765594
|
lø10-10 2020
|
12:30
|
|
|
Nørrebroparken
|
|
|
|
765593
|
sø11-10 2020
|
10:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
765596
|
sø11-10 2020
|
14:00
|
|
|
Ryparken Idrætsanlæg
|
|
|
|
765598
|
sø11-10 2020
|
16:00
|
|
|
Ryparken Idrætsanlæg
|
|
|
|
765600
|
ma12-10 2020
|
17:30
|
|
|
Lersøparken
|
|
|
|
765599
|
fr16-10 2020
|
19:00
|
|
|
Kunst, KB, P. Bangs Vej
|
|
|
|
765602
|
lø17-10 2020
|
10:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
765601
|
lø17-10 2020
|
14:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
765605
|
sø18-10 2020
|
12:00
|
|
|
Lersøparken
|
|
|
|
765604
|
on21-10 2020
|
18:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
765606
|
on21-10 2020
|
20:30
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
765603
|
lø24-10 2020
|
11:00
|
|
|
Nørrebroparken
|
|
|
|
765607
|
lø24-10 2020
|
14:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
Sådan afvikles de udsatte turneringskampe
Oprykning: De 18 bedste oprykningsberettigede hold på tværs af de 8 puljer rykker op
Nedrykning: Nr. 9 og 10 i hver af de 8 puljer