MENU

Herre Senior 4 7M Efterår, P2 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
191135 ma
24-08 2020
Kl. 19:30
FB 27 HB 13 Kunst, Jens Jessens Vej
191134 on
26-08 2020
Kl. 18:00
Copenfalster FF KB 6 Lersøparken
191133 fr
28-08 2020
Kl. 18:00
Rødovre Sønderbro Fight 2 Rødovre Stadion
188362
30-08 2020
Kl. 13:30
Tsunami FC FB 21 Kløvermarken
202226
30-08 2020
Kl. 17:35
Vanløse 2 Skjold 9 Kunst, Vanløse I P
202230 ma
31-08 2020
Kl. 19:30
FB 27 Rødovre Kunst, Jens Jessens Vej
202228 on
02-09 2020
Kl. 18:00
Copenfalster FF FB 21 Lersøparken
202227
05-09 2020
Kl. 11:15
HB 13 KB 6 Fælledparken
202229
06-09 2020
Kl. 12:45
Skjold 9 Sønderbro Fight 2 Kunst, Lundehusparken
202232
06-09 2020
Kl. 15:45
Vanløse 2 Tsunami FC Kunst, Vanløse I P
202234 to
10-09 2020
Kl. 19:00
KB 6 FB 27 Kunst, KB, P. Bangs Vej
202235
12-09 2020
Kl. 10:00
HB 13 Vanløse 2 Fælledparken
202236
12-09 2020
Kl. 11:00
Sønderbro Fight 2 Copenfalster FF Kløvermarken
202237
12-09 2020
Kl. 16:00
FB 21 Skjold 9 Kunst, Jens Jessens Vej
202233
13-09 2020
Kl. 18:00
Tsunami FC Rødovre Kunstbane 1, Kløvermarken
202289 ma
14-09 2020
Kl. 20:45
FB 21 Vanløse 2 Kunst, Jens Jessens Vej
202280 to
17-09 2020
Kl. 19:00
KB 6 Rødovre Kunst, KB, P. Bangs Vej
202281
19-09 2020
Kl. 10:00
HB 13 Copenfalster FF Fælledparken
202282
19-09 2020
Kl. 10:15
Skjold 9 FB 27 Kunst, Lundehusparken
202283
19-09 2020
Kl. 11:00
Sønderbro Fight 2 Tsunami FC Kløvermarken
202292 on
23-09 2020
Kl. 18:00
Copenfalster FF Skjold 9 Lersøparken
202474 on
23-09 2020
Kl. 20:45
FB 27 Vanløse 2 Kunst, Jens Jessens Vej
202291 fr
25-09 2020
Kl. 18:00
Rødovre HB 13 Rødovre Stadion
202473
26-09 2020
Kl. 15:00
Sønderbro Fight 2 FB 21 Kløvermarken
202290
27-09 2020
Kl. 18:00
Tsunami FC KB 6 Kunstbane 2, Kløvermarken
202479 on
30-09 2020
Kl. 20:45
FB 21 KB 6 Kunst, Jens Jessens Vej
202476 fr
02-10 2020
Kl. 18:00
Rødovre Vanløse 2 Rødovre Stadion
202478
03-10 2020
Kl. 11:15
HB 13 Sønderbro Fight 2 Fælledparken
202477
03-10 2020
Kl. 15:15
Copenfalster FF FB 27 Kunst, Ryparken
202475
04-10 2020
Kl. 13:30
Tsunami FC Skjold 9 Kløvermarken
202484 ti
06-10 2020
Kl. 20:30
FB 21 HB 13 Kunst, Jens Jessens Vej
202481 to
08-10 2020
Kl. 20:30
KB 6 Skjold 9 Kunst, KB, P. Bangs Vej
202482 fr
09-10 2020
Kl. 18:00
Rødovre Copenfalster FF Rødovre Stadion
202483
10-10 2020
Kl. 11:00
Sønderbro Fight 2 Vanløse 2 Kløvermarken
202480
10-10 2020
Kl. 12:00
Tsunami FC FB 27 Kunst, Ryparken
202623 ti
13-10 2020
Kl. 20:30
Skjold 9 HB 13 Kunst, Lundehusparken
202622 on
14-10 2020
Kl. 20:15
Copenfalster FF Tsunami FC Kunstbane 2, Kløvermarken
202624 to
15-10 2020
Kl. 19:30
FB 27 Sønderbro Fight 2 Frederiksberg IP, kunst
202485 fr
16-10 2020
Kl. 18:00
Rødovre FB 21 Rødovre Stadion
202625
18-10 2020
Kl. 14:00
Vanløse 2 KB 6 Kunst, Vanløse I P
202626 to
22-10 2020
Kl. 20:30
KB 6 Sønderbro Fight 2 Kunst, KB, P. Bangs Vej
202629 fr
23-10 2020
Kl. 19:45
FB 21 FB 27 Kunst, Jens Jessens Vej
202627
24-10 2020
Kl. 10:00
HB 13 Tsunami FC Fælledparken
202628
24-10 2020
Kl. 12:45
Skjold 9 Rødovre Kunst, Lundehusparken
202630
25-10 2020
Kl. 16:15
Vanløse 2 Copenfalster FF Kunst, Vanløse I P
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København påmail eller på tlf: 3927 7144
Nedrykning: Nr. 9 og 10 i hver af de 8 puljer
 

Log ind