|
764881
|
on19-08 2020
|
20:30
|
|
|
Kunst, B93
|
|
|
|
764862
|
on26-08 2020
|
19:30
|
|
|
Ryparken
|
|
|
|
|
764858
|
on26-08 2020
|
20:00
|
|
|
Ryparken Idrætsanlæg
|
|
|
|
|
764854
|
to27-08 2020
|
20:15
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
|
|
764856
|
lø29-08 2020
|
12:30
|
|
|
Fælledparken
|
|
|
|
764857
|
sø30-08 2020
|
15:15
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
|
764867
|
on02-09 2020
|
19:30
|
|
|
Ryparken
|
|
|
|
764866
|
on02-09 2020
|
20:00
|
|
|
Ryparken Idrætsanlæg
|
|
|
|
764863
|
to03-09 2020
|
18:00
|
|
|
|
|
|
|
764865
|
to03-09 2020
|
19:15
|
|
|
Kunst, B93
|
|
|
|
|
764864
|
sø06-09 2020
|
15:15
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
764868
|
to10-09 2020
|
18:00
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
|
|
764870
|
to10-09 2020
|
20:15
|
|
|
|
|
|
|
764872
|
fr11-09 2020
|
19:45
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
764877
|
ma14-09 2020
|
19:30
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
764874
|
to17-09 2020
|
18:00
|
|
|
|
|
|
|
764876
|
to17-09 2020
|
20:30
|
|
|
Kunst, B93
|
|
|
|
764875
|
lø19-09 2020
|
16:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
764873
|
sø20-09 2020
|
15:15
|
|
|
Nørrebroparken
|
|
|
|
764882
|
on23-09 2020
|
20:00
|
|
|
Ryparken Idrætsanlæg
|
|
|
|
764878
|
fr25-09 2020
|
18:00
|
|
|
Sundby Idrætspark
|
|
|
|
764879
|
sø27-09 2020
|
10:00
|
|
|
Fælledparken
|
|
|
|
764880
|
sø27-09 2020
|
17:30
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
764887
|
ma28-09 2020
|
19:30
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
764871
|
to01-10 2020
|
19:15
|
|
|
Kunst, B93
|
|
|
|
764886
|
to01-10 2020
|
19:15
|
|
|
Kunst, B93
|
|
|
|
764884
|
lø03-10 2020
|
12:30
|
|
|
Fælledparken
|
|
|
|
764883
|
lø03-10 2020
|
15:15
|
|
|
Ryparken Idrætsanlæg
|
UHT
|
|
|
764885
|
sø04-10 2020
|
14:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
764891
|
ma05-10 2020
|
20:30
|
|
|
Kunst, B93
|
|
|
|
764892
|
to08-10 2020
|
19:30
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
764890
|
lø10-10 2020
|
10:00
|
|
|
Fælledparken
|
|
|
|
764888
|
lø10-10 2020
|
12:00
|
|
|
Ryparken Idrætsanlæg
|
|
|
|
764889
|
sø11-10 2020
|
11:00
|
|
|
Nørrebroparken
|
|
|
|
764896
|
ti13-10 2020
|
21:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
764895
|
lø17-10 2020
|
10:30
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
764893
|
lø17-10 2020
|
13:45
|
|
|
Fælledparken
|
|
|
|
764897
|
lø17-10 2020
|
15:30
|
|
|
Fælledparken
|
|
|
|
764894
|
sø18-10 2020
|
13:30
|
|
|
Valby Idrætspark
|
HMH
|
|
|
764924
|
on21-10 2020
|
19:30
|
|
|
Ryparken
|
|
|
|
764869
|
on21-10 2020
|
20:00
|
|
|
Ryparken Idrætsanlæg
|
|
|
|
764901
|
lø24-10 2020
|
12:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
764899
|
lø24-10 2020
|
12:15
|
|
|
|
|
|
|
764900
|
lø24-10 2020
|
16:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
764898
|
sø25-10 2020
|
14:00
|
|
|
Nørrebroparken
|
|
|
Sådan afvikles de udsatte turneringskampe
Oprykning: De 6 bedste oprykningsberettigede hold på tværs af de 4 puljer rykker op
Nedrykning: Nr. 8, 9 og 10 i hver af de 4 puljer