MENU

Herre Senior 1 7M Efterår, P2 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
764624 ma
24-08 2020
Kl. 22:00
Hellas Slagge Bk. Engdraget
764623 fr
28-08 2020
Kl. 19:00
Sønderbro Fight HB Kløvermarken
764620
29-08 2020
Kl. 12:00
Skjold 2 Union 2 Fælledparken
764622
29-08 2020
Kl. 13:00
Nørrebro United 2 Team 2. Sal Kunst, Nørrebroparken
764621
30-08 2020
Kl. 15:15
Byens Baglår FC Real Copenhagen Kunst, Valby IP, tribunen
764628 on
02-09 2020
Kl. 18:00
Sønderbro Fight Byens Baglår FC Kløvermarken
764626
05-09 2020
Kl. 11:00
Nørrebro United 2 Union 2 Kunst, Nørrebroparken
764629
05-09 2020
Kl. 12:00
Hellas Skjold 2 Engdraget
764625
05-09 2020
Kl. 12:30
HB Team 2. Sal Fælledparken
764627
06-09 2020
Kl. 14:00
Slagge Bk. Real Copenhagen Kunst, Valby IP, tribunen
764630 ti
08-09 2020
Kl. 20:30
Skjold 2 Byens Baglår FC Kunst, Lundehusparken
764633 fr
11-09 2020
Kl. 18:00
Real Copenhagen Nørrebro United 2 Kunst, Ryparken
764632
12-09 2020
Kl. 12:30
HB Hellas Fælledparken
764634
12-09 2020
Kl. 16:00
Union 2 Slagge Bk. Kunst, Genforeningspladsen
764631
13-09 2020
Kl. 18:00
Team 2. Sal Sønderbro Fight Kunstbane 2, Kløvermarken
764638 fr
18-09 2020
Kl. 18:00
Real Copenhagen Skjold 2 Kunst, Ryparken
764636
19-09 2020
Kl. 12:30
HB Nørrebro United 2 Fælledparken
764635
19-09 2020
Kl. 13:30
Team 2. Sal Byens Baglår FC Kløvermarken
764639
19-09 2020
Kl. 16:00
Union 2 Hellas Kunst, Genforeningspladsen
764637
20-09 2020
Kl. 15:15
Slagge Bk. Sønderbro Fight Kunst, Valby IP, tribunen
764640 to
24-09 2020
Kl. 20:30
Skjold 2 Team 2. Sal Kunst, Lundehusparken
764658 fr
25-09 2020
Kl. 18:00
Real Copenhagen Union 2 Kunst, Ryparken
764664 fr
25-09 2020
Kl. 18:00
Sønderbro Fight Hellas Kløvermarken
764642
26-09 2020
Kl. 12:30
Nørrebro United 2 Slagge Bk. Kunst, Nørrebroparken
764641
27-09 2020
Kl. 17:30
Byens Baglår FC HB Kunst, Valby IP, tribunen
764677 to
01-10 2020
Kl. 20:30
Skjold 2 Slagge Bk. Kunst, Lundehusparken
764680
03-10 2020
Kl. 13:45
HB Real Copenhagen Fælledparken
764679
03-10 2020
Kl. 14:00
Nørrebro United 2 Sønderbro Fight Kunst, Nørrebroparken
764681
03-10 2020
Kl. 16:00
Union 2 Team 2. Sal Kunst, Genforeningspladsen
764678
04-10 2020
Kl. 14:00
Byens Baglår FC Hellas Kunst, Valby IP, tribunen
764682 to
08-10 2020
Kl. 19:15
Skjold 2 Sønderbro Fight Kunst, Lundehusparken
764841 fr
09-10 2020
Kl. 18:00
Real Copenhagen Hellas Kunst, Ryparken
764842
10-10 2020
Kl. 16:00
Union 2 HB Kunst, Genforeningspladsen
764840
11-10 2020
Kl. 14:00
Byens Baglår FC Nørrebro United 2 Kunst, Valby IP, tribunen
764683
11-10 2020
Kl. 18:00
Team 2. Sal Slagge Bk. Kunstbane 2, Kløvermarken
764847 ma
12-10 2020
Kl. 22:00
Hellas Team 2. Sal Engdraget
764846 to
15-10 2020
Kl. 20:15
Sønderbro Fight Real Copenhagen Kunstbane 2, Kløvermarken
764844
17-10 2020
Kl. 11:00
Nørrebro United 2 Skjold 2 Kunst, Nørrebroparken
764845
18-10 2020
Kl. 12:00
Slagge Bk. HB Kunst, Valby IP, tribunen
764843
18-10 2020
Kl. 12:00
Byens Baglår FC Union 2 Kunst, Valby IP, tribunen
764852 ma
19-10 2020
Kl. 22:00
Hellas Nørrebro United 2 Engdraget
764848
24-10 2020
Kl. 10:00
Team 2. Sal Real Copenhagen Kunst, Ryparken
764849
24-10 2020
Kl. 12:30
HB Skjold 2 Fælledparken
764851
24-10 2020
Kl. 16:00
Union 2 Sønderbro Fight Kunst, Genforeningspladsen
764850
25-10 2020
Kl. 17:30
Slagge Bk. Byens Baglår FC Kunst, Valby IP, tribunen
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København påmail eller på tlf: 3927 7144

Log ind