MENU

M+40 1 7M Efterår, P2 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
361536 on
14-08 2019
Kl. 20:00
Fremad Amager FB Sundby Idrætspark
6 - 4
361537 to
15-08 2019
Kl. 19:00
CSC Oversidder Kløvermarken
361534
17-08 2019
Kl. 10:30
Amager FF 2 Nørrebro United 2 John Tranums Alle
3 - 5
361535
18-08 2019
Kl. 14:00
Oversidder Vanløse
361574 ma
19-08 2019
Kl. 22:00
Oversidder Amager FF 2
361577 to
22-08 2019
Kl. 19:00
FB Aakanden GF Kunst, Jens Jessens Vej
2 - 2
361576 to
22-08 2019
Kl. 20:35
Vanløse Fremad Amager Vanløse I P
3 - 1
361575 fr
23-08 2019
Kl. 18:00
Nørrebro United 2 Oversidder Kunst, Nørrebroparken
361573
24-08 2019
Kl. 12:00
Hellas CSC Engdraget
2 - 3
361580 ma
26-08 2019
Kl. 20:00
Aakanden GF Vanløse Gentofte Sportspark, kunst 2
2 - 3
361579 on
28-08 2019
Kl. 20:00
Fremad Amager Nørrebro United 2 Sundby Idrætspark
0 - 3
361582 to
29-08 2019
Kl. 19:30
FB Hellas Frederiksberg IP, kunst
1 - 5
361578
31-08 2019
Kl. 10:30
Amager FF 2 CSC John Tranums Alle
2 - 9
361581
01-09 2019
Kl. 14:00
Oversidder Oversidder
361586 ma
02-09 2019
Kl. 22:00
Oversidder Fremad Amager
361584 to
05-09 2019
Kl. 18:45
CSC Oversidder Kløvermarken
361585 to
05-09 2019
Kl. 20:35
Vanløse FB Kunst, Vanløse I P
4 - 1
361587 fr
06-09 2019
Kl. 18:00
Nørrebro United 2 Aakanden GF Kunst, Nørrebroparken
3 - 0
361583
07-09 2019
Kl. 12:00
Hellas Amager FF 2 Engdraget
6 - 4
361538 ma
16-09 2019
Kl. 20:00
Aakanden GF Hellas Gentofte Sportspark, kunst 2
7 - 3
361592 ma
16-09 2019
Kl. 22:00
Aakanden GF Oversidder Gentofte Sportspark - kunst 1
361588 on
18-09 2019
Kl. 20:00
Fremad Amager CSC Sundby Idrætspark
361589 to
19-09 2019
Kl. 19:30
FB Nørrebro United 2 Frederiksberg IP, kunst
361596 to
19-09 2019
Kl. 20:35
Vanløse Hellas Kunst, Vanløse I P
361591
22-09 2019
Kl. 14:00
Oversidder Amager FF 2
361599 ma
23-09 2019
Kl. 22:00
Oversidder FB
361597 fr
27-09 2019
Kl. 18:00
Nørrebro United 2 Vanløse Kunst, Nørrebroparken
361601 fr
27-09 2019
Kl. 18:00
CSC Aakanden GF Kløvermarken
361600
28-09 2019
Kl. 10:30
Amager FF 2 Fremad Amager John Tranums Alle
361598
28-09 2019
Kl. 12:00
Hellas Oversidder Engdraget
361603 ma
30-09 2019
Kl. 20:00
Aakanden GF Amager FF 2 Gentofte Sportspark, kunst 2
361604 ma
30-09 2019
Kl. 20:00
Fremad Amager Oversidder Sundby Idrætspark
361605 ma
30-09 2019
Kl. 22:00
Vanløse Oversidder Vanløse I P
361602 to
03-10 2019
Kl. 19:30
FB CSC Frederiksberg IP, kunst
361606 fr
04-10 2019
Kl. 18:00
Nørrebro United 2 Hellas Kunst, Nørrebroparken
361610 on
09-10 2019
Kl. 20:00
Fremad Amager Hellas Sundby Idrætspark
361607 fr
11-10 2019
Kl. 22:00
Oversidder Nørrebro United 2
361609
12-10 2019
Kl. 10:30
Amager FF 2 FB John Tranums Alle
361608
12-10 2019
Kl. 12:30
CSC Vanløse Kløvermarken
361611
13-10 2019
Kl. 14:00
Oversidder Aakanden GF
361615 ma
21-10 2019
Kl. 19:00
Hellas Oversidder Engdraget
361616 ma
21-10 2019
Kl. 20:00
Aakanden GF Fremad Amager Gentofte Sportspark, kunst 2
361614 to
24-10 2019
Kl. 19:30
FB Oversidder Frederiksberg IP, kunst
361613 to
24-10 2019
Kl. 20:35
Vanløse Amager FF 2 Kunst, Vanløse I P
361612 fr
25-10 2019
Kl. 18:00
Nørrebro United 2 CSC Kunst, Nørrebroparken
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind